Помер відомий аграрій Володимир Мірошніченко

28 вересня на 76-ому році життя перестало битись серце знаної та шанованої людини, заслуженого працівника сільського господарства України Володимира Івановича Мірошніченка.

Його постать добре відома не лише на Олександрійщині, де його знали як керівника одного з успішних та потужних сільськогосподарських підприємств — ТОВ “Агродар ЛТД”, експершого заступника голови Олександрійської районної державної адміністрації, депутата Олександрійської районної ради багатьох скликань, а й далеко за межами нашого району. Свого часу Володимир Мірошніченко очолював Новгородківську районну державну адміністрацію.

Більшу частину свого життя Володимир Іванович присвятив роботі в аграрному секторі. У нашому районі його також пам’ятають як одного з кращих представників соціально відповідального бізнесу, людину, яка завжди опікувалась соціальною сферою села, допомагала в міру своїх можливостей.

У серцях колег, односельців, усіх, хто його знав особисто, він назавжди залишиться мудрим керівником, досвідченим управлінцем, чуйною, порядною людиною.

Олександрійська районна державна адміністрація, виконавчий апарат Олександрійської районної ради глибоко сумують з приводу смерті Володимира Івановича Мірошніченка та висловлюють щирі співчуття рідним і близьким покійного.

Царство Небесне і Вічний спокій його душі. Хай земля йому буде лебединим пухом! 

 

 

Прочитано 60 раз