Привітання голови районної ради та начальника Олександрійської районної військової адміністрації з Днем усиновлення

875bffd9572f199d673f9f0c871a5276_L

Діти – найдорожче багатство кожної людини. Заради їхнього щастя ми готові долати всі труднощі і перешкоди. В них – надія на щасливе майбутнє наших сімей, всього українського роду.

30 вересня, у день великого православного свята Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії, ми щороку відзначаємо День усиновлення. І це дуже символічно, оскільки сім`ї, приймаючи дитину, дарують їй родину, а разом з нею любов, віру та надію на щасливе життя.

Від імені керівництва районної військової адміністрації та районної ради прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня усиновлення!

Усиновлення дитини – благородна, свята справа. Сьогодні захист прав та інтересів дітей є одним із пріоритетів державної політики України. Але турбота держави ніколи не зможе замінити домашнього затишку, лагідних материнських слів, надійного батьківського плеча, бо саме в сім’ї закладаються основи фізичного і духовного здоров’я дитини, формуються її життєві цінності.

Висловлюємо велику вдячність всім, хто небайдужий до дитячої долі, усім, хто щодня допомагає дітям знайти свою сім’ю, дарує віру та надію на краще майбутнє. Ви даєте кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї, найважливіше — щастя мати родину, розділили з нею свою любов і душевне тепло. Хай у Ваших домівках завжди панують спокій і затишок, а життя буде безхмарним та заможним. Нехай прийняте вами рішення про усиновлення дитини стане одним із найкращих рішень у вашому житті! Хай любов, ласка, доброта, взаєморозуміння та відвертість допоможуть вам у будівництві міцного довголіття власної родини!

Начальник районної військової адміністрації

Ольга КОРІНЕНКО

Голова районної ради

Сергій РАКУТА

Прочитано 8 раз