Робоча поїздка до Приютівської територіальної громади

1 квітня 2021 року голова Олександрійської районної ради Сергій Ракута спільно із головою районної державної адміністрації Ольгою Коріненко  здійснили робочу поїздку до Приютівської територіальної громади. У ході робочої поїздки спільно з Приютівським селищним головою Андрієм Коломійцевим оглянули та обговорили спектр послуг, що надаються установами надання адміністративних послуг, ознайомилися із принципами їх роботи.

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» від 06 вересня 2012 року № 5203-VI, Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації мережі та функціонування центрів надання адміністративних послуг та удосконалення доступу до адміністративних послуг, які надаються в електронній формі» від 03.11.2020 року № 943-IX, новостворений центр надання соціальних послуг у с.Приютівка надаватиме різні види адміністративних послуг щодо забезпечення прав населення в соціальній сфері, реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання, реєстрації нерухомості, земельних відносин, пенсійного забезпечення тощо. Програма «U-LEAD з Європою» забезпечила приміщення меблями, технікою, програмним забезпеченням, електронною системою керування чергою. Всі співробітники пройшли тренінги з підвищення кваліфікації, розроблені експертами програми. У даній установі громадяни зможуть отримати понад  180 адміністративних послуг.

Цього ж дня керівники району відвідали приміщення майбутнього Центру надання адміністративних та соціальних послуг у с.Войнівка, де ведуться ремонтні роботи, та в якому згодом обладнають робочі місця для старости та інших посадових осіб Войнівського старостинського округу, а також ознайомилися з новим приміщенням для занять учнів з особливими освітніми потребами на базі Войнівського закладу загальної середньої освіти I-III ступенів, що є опорним закладом з інклюзивної освіти в громаді.

DSCN02 DSCN03 DSCN06 DSCN08 DSCN10 

Прочитано 25 раз