Робочі візити голови районної ради

4-5 січня 2020 року  голова Олександрійської районної ради Сергій Ракута з робочим візитом відвідав  Світловодщину, Онуфріївщину та  Петрівщину. У ході візиту відбулися зустрічі з керівництвом зазначених громад.

Під час зустрічі, зі Світловодським міським головою Андрієм Маліцьким  порушено питання щодо передачі та утримання закладів соціальної сфери засновниками і власниками яких є Світловодська районна рада у комунальну власність новостворених територіальних громад.

На Онуфріївщині відбулася зустріч з головою районної державної адміністрації Володимиром Гамерою та Онуфріївським селищним головою Віталієм Березою з питань співпраці органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

У смт Петрове, відбулася зустріч з керівництвом Петрівської селищної ради та головою РДА Валерієм Больботом, на якій вирішувались питання, щодо подальшої долі комунальних підприємств засновником яких є Петрівська районна рада, що перебуває в стані реорганізації. Також Сергій Ракута провів зустріч з директором комунального закладу «Петрівський районний центр із обслуговування закладів освіти» Григорієм Москальцем , де обговорили перспективи функціонування закладу в умовах децентралізації.

Прочитано 7 раз