Співчуття з приводу смерті Замрики Геннадія Миколайовича — депутата районної ради кількох скликань

Олександрійська районна рада і районна державна  адміністрація поділяють горе та висловлюють найщиріші слова співчуття  рідним та близьким з приводу важкої втрати – смерті Замрики Геннадія Миколайовича – депутата Олександрійської районної ради кількох скликань, який пішов з життя сьогодні, 17 березня 2021 року, після тривалої боротьби з онкозахворюванням.

Замрика Геннадій Миколайович, 1966 року народження, проживав у м.Олександрії, був незмінним  директором ТОВ «Степ» у Куколівці з 1999 року. Він залишив про себе добру пам’ять у серцях багатьох людей, завжди переймався інтересами працівників і жителів села та міста, сприяв розвитку інфраструктури у Куколівці, надавав волонтерську допомогу військовим частинам, які захищали суверенітет нашої держави на сході України.

Нехай добрий, світлий спомин про Геннадія Миколайовича назавжди залишиться у серцях рідних, колег, жителів району, усіх, хто його знав, любив та шанував.

Важко знайти слова втіхи, проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть.

Вічна і світла йому пам’ять!df418dba3c404da34c30ca7ceb87f039_XL

 

Прочитано 84 раз