В Олександрії пройшов турнір із професійного боксу

30 січня  на базі ДЮСШ №2 пройшов ІХ Всеукраїнський турнір з професійного боксу, присвячений пам’яті Олексія Скічка. Традиційно організаторами змагань виступили брати Скічки: Дмитро, Юрій, Олексій та Федерація професійного боксу України.
Гостем змагань був і голова Олександрійської районної ради Сергій Ракута. 

Поєдинки проводилися на професійному ринзі. Оскільки це професійний бокс, учасників було небагато – 20 професійних боксерів, Олександрію серед яких представляли троє: Богдан Гарькавий, Георгій Козинець та Акім Чорнобривець. Усі троє перемогли у спарингах. За перемогу вони отримали медалі та грошову винагороду.
Також були спортсмени з інших міст України – Ніжина, Умані, Кропивницького, Одеси, Звенигорода, Коломиї, Миргорода, Кременчука, Мелітополя, Запоріжжя, Костянтинівки.

Нагадаємо, що турнір започаткований дев’ять років тому і носить ім’я Олексія Скічка – міського голови Олександрії двох каденцій: 1990-1994 та 2006-2010 років.
Окрім політичної діяльності, О.Скічко активно займався спортом, був кандидатом в майстри спорту, неодноразовим чемпіоном України та області.
Змагання традиційно проводяться в день або після дня народження Олексія Скічка (27 січня) за ініціативи його синів.

 

Прочитано 179 раз