Відбулась двадцять перша сесія Олександрійської районної ради

13 грудня під головуванням заступника голови районної ради Валентини Мележик відбулась двадцять перша сесія Олександрійської районної ради восьмого скликання. У роботі сесії взяли участь начальник Олександрійської районної військової адміністрації Ольга Коріненко, керівники структурних підрозділів Олександрійської районної військової адміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, представники засобів масової інформації.
Перед початком розгляду проектів рішень, заступник голови районної ради Валентина Мележик вручила Почесну грамоту Кіровоградської обласної ради голові районної ради Сергію Ракуті, який наразі служить в Збройних Силах України.
Голова виборчої комісії повідомив, що відбулись зміни в депутатському корпусі районної ради, де замість вибулого депутата Вікторії Олійник статус депутата районної ради отрмиав Іван Халін, наступний за списком, якому було вручено посвідчення депутата.
На сесії розглянуто десять питань, зокрема питання, пов’язані з бюджетом району та вирішенням поточних питань районної громади.
Зокрема розглянуто та прийнято рішення про затвердження програми заходів з ліквідації установ та закладів соціально-культурної сфери Олександрійського району на 2023-2024 роки;
Депутати районної ради проголосували за проект, щодо внесення змін до районного бюджету Олександрійського району на 2023 рік.
Районною радою підтримано звернення депутатів Олександрійської міської ради 8 скликання до Верховної Ради України, Президента України щодо збереження історичної назви міста Олександрії та похідної від неї назви селища Олександрійського.
Районна рада затвердила рішення щодо дострокового припинення повноважень депутата районної ради Людмили Григораш за власним бажанням.
Рада затвердила Програму економічного і соціального розвитку Олександрійського району на 2024 рік та про районний бюджет Олександрійського району Кіровоградської області на 2024 рік. Прийнято рішення про встановлення надбавки за вислугу років заступнику голови Олександрійської районної ради.
Також депутати затвердили план роботи Олександрійської районної ради на 2024 рік.

Прочитано 7 раз