Відбулась п’ятнадцята сесія Олександрійської районної ради

15 квітня 2022 року під головуванням голови районної ради Сергія Ракути  відбулась п’ятнадцята сесія Олександрійської районної ради восьмого скликання. У роботі сесії взяли участь: начальник Олександрійської районної військової адміністрації Ольга Коріненко, керівник Олександрійської окружної прокуратури Артем Моргай, начальник Олександрійського відділу поліції Головного управління  Національної поліції в Кіровоградській області Володимир Хвостов, начальник Олександрійського районного відділу Управління Служби безпеки України в Кіровоградській області Костянтин Дем’янчук, генерал –лейтенант Збройних сил України Ігор Павловський, депутат Кіровоградської обласної ради, голова постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та інвестицій Сергій Коваленко, керівники структурних підрозділів Олександрійської районної військової адміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, представники засобів масової інформації.

Перед початком розгляду проектів рішень, голова фракції «Опозиційна платформа-За життя» оголосив про розпуск фракції.

На сесії розглянуті питання про засудження збройної агресії Російської Федерації проти України» та про дострокове припинення повноважень депутатів районної ради і змін до бюджету. А також питання, яке регулює внесення змін до програми загально районних заходів, що фінансуються з районного бюджету.

Рішенням Олександрійської районної ради, депутати підтвердили свою консолідовану позицію щодо засудження збройної агресії Російської Федерації проти України. У тексті рішення зазначається, що Олександрійська районна рада засуджує збройну агресію Російської Федерації проти України та підтримує непорушність територіальної цілісності і незалежності України.

Також районна рада рекомендувала міським, селищним, сільським радам Олександрійського району розглянути аналогічне питання та прийняти відповідне рішення.

Районна рада розглянула питання щодо дострокового припинення повноважень депутатів, що представляли в районній раді партію «Опозиційна платформа – За життя». Розглянувши заяву депутата Олександрійської районної ради Олександра Долгіх, Віктора Міняйла, Віталія Флорі, депутати підтримали рішення про припинення їх повноважень. Рішення направлене Олександрійській районній територіальній виборчій комісії. Ексдепутатів також виключили зі складу комісій ради.

Також районна рада розглянула питання «Про внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня 2021 року № 180 «Про районний бюджет Олександрійського району Кіровоградської області на 2022 рік» та питання про внесення змін до програми загально районних заходів, що фінансуються з районного бюджету.

Під час сесії начальник Олександрійської районної військової адміністрації Ольга Коріненко вручила голові Олександрійської районної ради Сергію Ракуті посвідчення члена Олександрійського добровольчого формування. Також було нагороджено Грамотою військової частини депутата районної ради Павла Проценка за відповідальну громадську позицію та за вагому підтримку елітних підрозділів Збройних Сил України.

 07 08 09

05

11 13

06

 

Прочитано 81 раз