Відбулася одинадцята сесія Олександрійської районної ради восьмого скликання

 

20286721b94a819d8bba8334c85147d4_XL

        Депутати районної ради напередодні завершення 2021 року, 23 грудня, внесли зміни у важливі рішення та затвердили прогнозні і перспективні рішення на черговій одинадцятій сесії Олександрійської районної ради восьмого скликання. Пленарне засідання провів голова районної ради Сергій Ракута. Участь у ньому взяли, крім 28 депутатів, голова Олександрійської районної державної адміністрації Ольга Коріненко, заступник районної ради Валентина Мележик, заступники голови райдержадміністрації Роман Домбровський та Валерій Больбот, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради та представники ЗМІ.

      На початку роботи сесії голова районної ради Сергій Ракута вручив Почесну грамоту Кіровоградської обласної ради депутату районної ради Любові Замковій, Грамоту депутату районної ради Олегу Берсименку та оголосив Подяку депутату районної ради Андрію Гулому за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підвищення ролі органів місцевого самоврядування області, високий професіоналізм та з нагоди Дня місцевого самоврядування. Щодо трьох питань порядку денного доповідала Лілія Чернишова, начальник фінансового відділу районної державної адміністрації. Зокрема, вона повідомила про необхідність внесення змін до показників районного бюджету, у зв’язку із прийнятими двома територіальними громадами, рішень. Депутати схвалили проєкт рішення «Про внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня 2020 року №40 «Про районний бюджет Олександрійського району Кіровоградської області на 2021 рік».

     Також депутати, враховуючи всі зауваження та пропозиції, схвалили проєкти рішень «Про прогноз районного бюджету Олександрійського району на 2022-2024 роки» та «Про районний бюджет Олександрійського району Кіровоградської області на 2022 рік». Доходи районного бюджету визначені депутатами у сумі 1 327 900 гривень, у тому числі доходи загального фонду районного бюджету – 1 327 900 гривень. З важливого проєкту рішення районної ради доповідав Сергій Бережний, командир кадру військової частини А7341. Основними заходами програми передбачено покращення матеріально-технічної бази військової частини територіальної оборони А7341. Прогнозовані розрахунки витрат на реалізацію програми складають більше 2 млн грн. Рішення «Про внесення змін та доповнень до районної цільової програми територіальної оборони, військово-патріотичного виховання резервістів та військовозобов’язаних на 2019-2022 роки» прийнято. «Про програму розвитку малого та середнього підприємництва в Олександрійському районі на 2022-2024 роки» доповідала Яніна Будулатій, начальник відділу цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності центрів надання адміністративних послуг районної державної адміністрації. Головною метою Програми є комплексна підтримка малого і середнього підприємництва, яка націлена на створення сприятливого середовища для розвитку бізнесу, збільшення його ролі у вирішенні соціально-економічних проблем, підвищення рівня конкурентноспроможності та забезпечення зайнятості населення шляхом підтримки підприємницької ініціативи. Відповідний проєкт ухвалено на сесії.

    Єгор Устенко, завідувач сектору містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації доповів депутатам про необхідність прийняття рішення з питання передачі службових квартир. Це є технічним питанням, пов’язаним із необхідністю фактичної передачі власності однієї юридичної особи, іншій. Мова йде про передачу службових квартир Онуфріївської районної лікарні. Депутати, враховуючи висновки комісії, ухвалили рішення «Про передачу службових квартир зі спільної власності територіальних громад сіл і селищ Онуфріївського району до комунальної власності Онуфріївської селищної ради». Під час розгляду питань порядку денного депутати також підтримали звернення до Верховної ради України щодо відміни Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень» та звернення до народного депутата України Олеся Довгого щодо придбання цифрового мамографа для Онуфріївської громади, що може використовуватись для жителів всього Олександрійського району. Також на сесії депутати заслухали звіт керівника Олександрійської окружної прокуратури Артема Моргая про роботу прокуратури за 2021 рік.

Прочитано 61 раз