Відбулась восьма сесія Олександрійської районної ради

02 липня 2021 року під головуванням голови районної ради Сергія Ракути  відбулась восьма сесія Олександрійської районної ради восьмого скликання.

На початку роботи пленарного засідання набув депутатських повноважень Міняйло Віктор Ігорович, обраний від Кіровоградської регіональної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ». Голова районної ради вручив йому депутатське посвідчення та значок депутата районної ради.

На сесії розглянуто 12 питань, з яких прийнято відповідні рішення, а саме:  заслухано звіти про виконання районної програми протидії тероризму в Олександрійському районі на 2019-2020 роки, про виконання програм енергоефективності та енергозбереження Олександрійського району.

Затверджено районну цільову програму «Контрактник та призовник» на 2021-2023 роки та районну програму взаємодії Олександрійської районної державної адміністрації та органів місцевого самоврядування на 2021-2023 роки.

На сесії депутати схвалили звернення Олександрійської районної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо створення належних умов для реалізації повноважень органів місцевого самоврядування субрегіонального рівня, визначених Конституцією та законами України, забезпечення їх належного фінансування, підтримали звернення до Президента України спілки громадян громадянської спілки «Всеукраїнська асоціація організацій учасників АТО «МУЖНІСТЬ».

 

image_50351617image_50398721image_72192707 (1)

 

 

 

 

Прочитано 55 раз