Відбулася сьома сесія Олександрійської районної ради

14 травня відбулася сьома сесія Олександрійської районної ради восьмого скликання під головуванням голови районної ради Сергія Ракути.

У роботі сесії взяли участь: 34 депутати, голова Олександрійської районної державної адміністрації Ольга Коріненко, заступник голови районної ради Валентина Мележик, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, представники органів місцевого самоврядування Олександрійського району, керівники районних установ та організацій, представники засобів масової інформації.

На початку пленарного засідання виступив голова громадської організації «Мужність» Валентин Лихоліт щодо підтримки звернення до керівництва держави про припинення кримінального переслідування військовослужбовців, добровольців АТО/ООС.  

На розгляд сесії було внесено 26 питань, за результатами розгляду яких прийнято 23 рішення. Зокрема, заслухано звіт про виконання районної комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО, операції Об’єднаних сил, членів їх сімей, сімей загиблих учасників АТО, операції Об’єднаних сил, постраждалих учасників Революції Гідності,  учасників – добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України та вшанування пам’яті загиблих на 2017-2020 роки, звіт про виконання районного бюджету за I квартал 2021 року, затверджено нову редакцію програми економічного і соціального розвитку Олександрійського району на 2021 рік та внесено зміни до районного бюджету Олександрійського району на поточний рік.

Також депутатами схвалено звернення до Кабінету Міністрів України стосовно врегулювання проблемних питань  оновленого механізму отримання житлових субсидій та до Кіровоградської обласної ради щодо придбання медичного обладнання для КНП «Онуфріївська центральна районна лікарня» Онуфріївської  селищної ради Кіровоградської області.

 

image_50373121 image_50405633

image_50369537 image_50444545

Прочитано 64 раз