Відбулись перші «Гомбурзькі європейські бесіди» та Форум в Гомбурзі, Німеччина

Заступник голови районної ради Валентина Мележик взяла участь у  перших «Гомбурзьких європейських бесідах» та Форумі, що відбулись  16-17  березня 2024 року в Гомбурзі Федеративної Республіки Німеччина.

Разом з колегами віце-президентом УАРОР, головою Калуської районної ради Михайлом Лаврівим, головою Львівської районної ради Андрієм Сулимом здійснили важливу поїздку у район Саарпфальцкрайз ( земля Саар, Федеративна Республіка Німеччина), на запрошення голови району Теофіла Галло.
Перші Гомбурзькі Європейські бесіди відбулись 16 березня під патронатом Міністр-президентки землі Саар Анке Релінґер.
Спікерами заходу були:
— Жан Ассельборн, колишній Міністр закордонних справ Люксембургу,
— Гайко Маас, Президент Німецько-польського інституту, колишній Міністр закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина,
— Владислав Ортиль, Маршал Підкарпатського воєводства,
— Кароліне Фішер, керівний директор Європейського культурного та інформаційного центру «VIA REGIA»
— Гільберт Шун, віцепрезидент департаменту Мозель(Франція),
— Тарас Жолубак, консул України у Франкфурті,
— Анна Миколайчик, генеральний консул Республіки Польща в Кельні.
Захід проводився під гаслом «Захоплення Європою», а кожне питання, яке обговорювалось спікерами, стосувалось України. Запрошення представників України на такі зустрічі свідчить про інтеграцію місцевого самоврядування в європейське.
«Зараз Україна повертається у європейське життя і намагаємося відновити себе у контексті політичному, культурному, економічному і оборонному» – сказав у своєму виступі Михайло Лаврів.
Проведено ряд важливих зустрічей, що дали можливість розпочати перемовини про міжрайонну співпрацю між Олександрійщиною і районами Німеччини.

Прочитано 10 раз