Відбулися урочистості з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого 2020 року в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-гу річницю виведення військ з Афганістану. В цей день схиляємо голови перед світлою пам’яттю наших полеглих побратимів, вшановуємо тих, хто пройшов вогненними шляхами Афганістану, де виконували інтернаціональний обов’язок.

З нагоди цієї пам’ятної дати голова районної ради Сергій Ракута, перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Коваль, керівник апарату райдержадміністрації Олександр Лисенко разом із представниками міської ради, громадських організацій, ветеранами війни в Афганістані взяли участь в урочистих заходах, що відбулися біля меморіального комплексу воїнам-афганцям на площі Героїв Чорнобиля в Олександрії та на плацу військової частини № 2269 Національної гвардії України.

Багато теплих слів лунало на адресу воїнів-інтернаціоналістів. Зокрема, командир військової частини № 2269 полковник Руслан Розенберг та голова ветеранської організації Олександрійського авіаційного гарнізону Павло Тищенко висловили слова вдячності воїнам-інтернаціоналістам за їх мужність при виконанні військового обов’язку й наголошували, що вони є прикладом прояву патріотизму для молодого покоління. Грамотами командувача Національної гвардії України за зразкове виконання службового обов’язку, відданість військовій присязі й українському народу та з нагоди вшанування учасників бойових дій на території інших держав нагороджено працівників військової частини Олександра Варламова і Олега Найду.

По завершенню урочистостей присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять воїнів-учасників бойових дій на території інших держав та поклали квіти до меморіального комплексу.

Прочитано 83 раз