Відбулося офіційне представлення голови райдержадміністрації Ольги Коріненко

29 березня 2021 року в залі засідань районної державної адміністрації відбулося офіційне представлення голови Олександрійської районної державної адміністрації Ольги Коріненко, призначеної на цю посаду розпорядженням Президента України від 24 березня 2021 року №216/2021-рп «Про призначення О.Коріненко головою Олександрійської районної державної адміністрації Кіровоградської області».

Представити активу району новопризначеного голову прибули голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Андрій Назаренко, його заступник Світлана Лобанова та голова Кіровоградської обласної ради Сергій Шульга.

У своїй промові голова Кіровоградської облдержадміністрації Андрій Назаренко зазначив про те, що Олександрійський район – перший із 4 новоутворених районів отримав свого керівника. «Ольга Анатоліївна — досвідчений управлінець. В умовах нового формату адміністративно-територіального устрою Кіровоградщини завдань і викликів буде багато. Але я переконаний, Ольга Анатоліївна впорається», — сказав Андрій Назаренко.  Далі коротко окреслив першочергові завдання, серед яких забезпечення якісної медичної допомоги, дотримання карантинних заходів на території району і особистих заходів безпеки громадян, імунізація; реалізація програми «Велике будівництво». За його словами, в умовах реформування важливо забезпечити гідний рівень отримання адміністративних послуг, як у старостинських округах, так і в цілому в районі, зокрема акцентувавши увагу на процесі завершення створення ЦНАПів у Приютівській і Новопразькій громадах, а також забезпечувати соціальний захист населення. Наступними завданнями визначено підтримка бізнесу; плідна робота в аграрному секторі; налагодження спільної роботи і конструктивної взаємодії новопризначеного голови райдержадміністрації з керівниками громад району, а також закликав до взаємодії з громадськістю району – ветеранами АТО/ООС. Посадовець висловив впевненість, що життєвий та професійний досвід новопризначеного керівника райдержадміністрації дасть максимально позитивний результат для подальшого розвитку району.

Андрій Валерійович подякував за роботу першому заступнику голови райдержадміністрації Юрію Ковалю, адже йому випало працювати у найскладніший період часу реформування — нового етапу змін.

Виступаючи перед присутніми, новопризначена очільниця району наголосила, що усвідомлює велику відповідальність за роботу, враховуючи зміни та реформи, які сьогодні впроваджуються в державі. Висловила сподівання на тісну співпрацю органів державної влади з органами місцевого самоврядування, депутатським корпусом, представниками бізнесу, громадськими організаціями для того, щоб приймати найбільш ефективні, а не болючі рішення в районі, гарантуючи порядність, чесність і відкритість.

image_50385665

image_55415491

Прочитано 96 раз