Вітання до Дня Соборності України

04de988c15a3db64519b38241f7de480_XL

 

Шановні жителі Олександрійщини! Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Соборності України!

 

Ідея соборності України була однією з найзаповітніших мрій українців протягом довгих років. 22 січня 1919 року відбулась історична подія, до якої віками йшли наші пращури – об’єдналися Київ і Львів, Схід і Захід України. Відтоді День Соборності нам нагадує про те, що сила України – в єднанні, яке стверджує нерозривний зв’язок між усіма поколіннями борців за її волю і незалежність, непохитність та монолітність української нації.

Сьогодні перед нашою державою постали нові виклики. На Сході України відстоюють територіальну цілісність, свободу і незалежність Української держави українські патріоти, часто ціною власного життя. Серед цих героїв багато наших земляків. Ми всі віримо, що територіальна цілісність України, її незалежність навіки залишатимуться непорушними. І ми житимемо у сильній, високорозвиненій, духовно багатій, вільній європейській Україні.

Олександрійщина робить свій вагомий внесок у її розбудову і, відзначаючи День Соборності України, маємо пам’ятати, що лише спільними зусиллями досягнемо омріяної мети — побудови могутньої Української держави. Без єдності немає незалежності. Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків.

З нагоди свята зичимо усім вам міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди, незламного українського духу, гордості за рідну націю і глибокої віри у щасливе майбутнє рідного краю та України! Зі святом! З Днем Соборності, Днем Єдності нашого народу!

 

Голова районної ради         Сергій РАКУТА

 

Голова районної державної адміністрації          Ольга КОРІНЕНКО

Прочитано 7 раз