28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » Архів матеріалів
14.12.2020

Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС!

Прийміть вдячність за самопожертву, мужність, героїзм, сміливість у боротьбі з ядерною стихією, яка сколихнула світ.  Саме 14 грудня 1986 року відбулася здача в експлуатацію об’єкту «Укриття» – саркофагу, який забезпечив зберігання радіоактивних відходів на аварійному четвертому реакторі Чорнобильської АЕС.

 

Переглядів: 138

08.12.2020

Відповідно до розпорядження голови Олександрійської районної ради 18 грудня 2020 року о 10 годині ранку в місті Олександрії відбудеться друга сесія районної ради восьмого скликання.

Переглядів: 173

07.12.2020

Сьогодні, 7 грудня 2020 року, у залі засідань райдержадміністрації перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Коваль і голова районної ради Сергій Ракута привітали представників місцевого самоврядування з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування в Україні.

Переглядів: 151

07.12.2020

Шановні працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів!

Щиро вітаємо вас із Днем місцевого самоврядування! Це свято тісно пов’язане із здобуттям Україною незалежності, розбудовою власної державності та демократії. Адже становлення самоврядних органів в демократичному суспільстві є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальних громад.

Переглядів: 86

06.12.2020

Шановні військовослужбовці, захисники України!

Від щирого серця вітаємо вас із професійним святом -  Днем Збройних Сил України. Це свято сильних, мужніх і сміливих людей, готових у потрібний момент стати захистом і опорою для своєї країни, рідних і близьких. Ваша служба - це не тільки професія, для більшості з вас - це справа всього життя.

У нелегкий для країни час ви героїчно захищаєте рідну землю, зберігаючи вірність військовому обов'язку, гідно та віддано служите українському народові.

Переглядів: 84

04.12.2020

День Збройних Сил України – це свято тих, хто причетний до високого і почесного звання військовослужбовця, хто обрав для себе нелегку, але достойну професію – захищати Україну, її суверенітет і незалежність.

Напередодні свята, 4 грудня 2020 року, в залі засідань районної державної адміністрації з професійним святом військовослужбовців привітали перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Коваль і голова районної ради Сергій Ракута.

Переглядів: 97

03.12.2020

Сьогодні, 2 грудня 2020 року, в сесійній залі секретарем Олександрійської районної територіальної виборчої комісії Кіровоградської області Анатолієм Курупом було відкрито першу сесію Олександрійської районної ради восьмого скликання відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Переглядів: 207

26.11.2020

У середу, 25 листопада, у залі засідань райдержадміністрації відбулося останнє пленарне засідання сорок шостої сесії Олександрійської районної ради сьомого скликання, яке провела голова районної ради Ольга Коріненко. Участь у засіданні сесії взяли 21 депутат районної ради, перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Коваль, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, представники засобів масової інформації.

Спільне засідання постійних комісій, що традиційно передувало пленарному засіданню, цього дня провела Любов Замкова, голова постійної комісії районної ради з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності діяльності рухів об’єднань громадян та адміністративно – територіального устрою.

Переглядів: 84

« 1 2 3 4 ... 39 40 »
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0