28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 9-02-20, Факс: 9-00-61, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » Архів матеріалів
07.06.2017

Вчора, 6 червня, в професійне свято журналістів на фасаді Олександрійській ЦРЛ урочисто відкрили пам'ятну дошку знаному в Олександрії  лікарю, краєзнавцю, журналісту  Анатолію Кохану (1937-2012).

Переглядів: 72

06.06.2017

З 29 травня 2017 року вперше в Україні, за фінансової підтримки ТОВ «УкрАгроКом» (Павло Фесюк), ПАТ «Шарівське» (Віктор Кузьменко), ТОВ «Колос» (Віктор Замковий, Любов Замкова), протягом п’яти днів проведено табір цілодобового перебування «ПАТРІОТ»  сільськогосподарського напрямку на базі Шарівського НВК.

Переглядів: 73

06.06.2017

Шановні працівники засобів масової інформації Олександрійщини: газетярі, телевізійники, працівники радіо та Інтернет - видань! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята - Дня журналіста!

Переглядів: 55

02.06.2017

2 червня 2017 року у Новопразькому НВК відбулося урочисте відкриття VІ Літньої Астрономічної школи «Сузір’я», мета якої – розвиток та стимулювання зацікавленості дітей до вивчення наук природничого циклу, підтримка обдарованої молоді. Навчалися та відпочивали в Астрошколі учні Олександрійського та Компаніївського районів.

Переглядів: 69

01.06.2017

Щорічний фестиваль «Перлини Олександрійщини», присвячений талановитим, обдарованим, успішним дітям нашого краю стартував сьогодні біля стін Олександрійської районної державної адміністрації. Під час святкового заходу віншували справжніх перлинок - переможців обласних, всеукраїнських, міжнародних фестивалів, конкурсів, змагань та олімпіад.

Переглядів: 69

30.05.2017

Під девізом «Відпочиваємо з розумом»  на Олександрійщині втретє стартував Табір «ПАТРІОТ». Цього разу юних дослідників рідного краю гостинно зустрів Шарівський НВК. Саме тут    30 учнів  з п’яти районів Кіровоградської області матимуть  свій активний відпочинок. Протягом п’яти днів на дітей чекатимуть пізнавальні  екскурсії цікавим куточками сільськогосподарського краю.  Сьогодні, наприклад,   вони вже відвідають Новопразький молочно  -  товарний комплекс «Петриківське молоко». А в середу  побувають на стадіоні «Ніка», де вболіватимуть за ФК «Олександрія». Як розповідає заступник начальника відділу освіти РДА, голова ГО «Патріот» Світлана Михайленко, далі буде не менш цікаво. Патріотівці разом із творчими хіміками району проведуть практичні  досліди та лабораторні роботи. 

Переглядів: 50

30.05.2017

Перше місце у номінації «солісти-вокалісти» на XXVI Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Калиновий спів» здобула Софія Рубан. Нині талановита дівчина є студенткою Київського національного університету культури і мистецтв, нещодавно вона здобула освіту у комунальному вищому навчальному закладі «Олександрійське училище культури» та представляла рідний Попельнастівський будинок культури на різних конкурсах і фестивалях, де здобувала перемоги завдяки сильному голосу та яскравому представленню традиційної української культури. На фестивалі Софія зачарувала зал та журі виконанням української народної пісні «Ой, вишенько-черешенько».

Переглядів: 55

24.05.2017

 

Сімнадцята сесія Олександрійської районної ради сьомого скликання відбулася у вівторок, 23 травня. Провела її голова ради Ольга Коріненко. Але спочатку депутати попрацювали в постійних комісіях, спільне засідання яких за рішенням Президії ради провів голова постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та екології Андрій Турський. Під час вивчення запропонованих до розгляду шістнадцяти питань черги денної народні обранці заслухали інформацію фахівців та обмінялися думками і пропозиціями.

Переглядів: 102

17.05.2017

 

В 2017 році найнижча ставка податку на доходи (5%) встановлена для дивідендів, нарахованих   платниками податку на прибуток.

Ставка 9% (замість загальної 18%)  була визначена для доходів у вигляді дивідендів, нарахованих суб’єктами господарювання, які не є платниками податку на прибуток, а також нерезидентами та інститутами спільного інвестування.

 

Переглядів: 74

12.05.2017

 

У всьому світі Міжнародний День сім'ї та День матері святкується на початку травня. У багатьох країнах в ці дні проводяться численні конференції, фестивалі та інші урочисті заходи, присвячені сім'ї та сімейним династіям і церемоніям вручення сімейних премій. Не оминули вони й жителів Олександрійщини.

Переглядів: 95

« 1 2 3 4 ... 18 19 »
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0