28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » Архів матеріалів
15.02.2018

Переглядів: 121

15.02.2018

 

Щороку ми вшановуємо подвиг учасників бойових дій, які не за власним бажанням, а виключно з обов'язку брали участь у військових конфліктах, проявляли силу духу, відвагу, мужність. 15 лютого - особливий день у житті воїнів, які виконували інтернаціональний обов'язок на території інших країн світу. Воїни-«афганці» Олександрійщини і сьогодні не втрачають бойового братства, займають активну життєву позицію. Традиційно відгукнулися вони на запрошення зустрітися з цієї нагоди у районному будинку культури. У повному залі поєдналися кілька поколінь, серед яких колишні воїни і молодь. Цього дня усіх об'єднувало одне бажання – щоб ніколи не повторились страхіття, щоб молодь ніколи не брала участі у військових конфліктах.

Переглядів: 119

13.02.2018

Переглядів: 136

30.01.2018


Сесійний день в Олександрійській районній раді розпочався, як і завжди, зі спільного засідання постійних депутатських комісій, під час якого народні обранці ретельно вивчили проекти рішень, що були запропоновані до розгляду на двадцять третій сесії районної ради. Усього - 15 питань. Головувала на засіданні голова постійної комісії районної ради з соціально-культурних питань, фізкультури та спорту Валентина Калашнік.

Переглядів: 192

21.01.2018

 

На запрошення директора Департаменту міжнародного співробітництва Адміністрації Маршалка Нижньосілезького воєводства Республіки Польща Кароля Пшивари з 28 листопада по 02 грудня 2017 року відбулося відрядження міжвідомчої делегації Кіровоградської області до Нижньосілезького воєводства Республіки Польща. До складу делегації входили деякі голови районних державних адміністрацій та районних  рад, у тому числі й  голова Олександрійської районної ради Коріненко Ольга Анатоліївна.

Переглядів: 139

20.01.2018

Переглядів: 148

01.01.2018

 

Шановні жителі і гості Олександрійського району!

 

Щиросердечно вітаємо вас зі світлими і радісними новорічними святами, які об’єднують у собі традиції минулого і сьогодення, а також мрії про світле майбутнє!

 

Рік 2017-й, який тепер вже відходить в історію, був бурхливим і багатим на події. Він був витканий з багатьох знаменних подій і повсякденних життєвих проблем. Але, в першу чергу, це був рік наполегливої і напруженої праці.

 

Сьогодні ми хочемо виразити добрі слова подяки усім мешканцям Олександрійщини. Адже саме завдяки вашим натрудженим рукам, розуму і безмежній любові до рідного краю, ми впевнено рухаємось вперед до кращого життя.

 

Бажаємо, щоб прийдешній рік додав усім нам сил, приніс нові сподівання та втілення заповітних мрій. Щоб ваші оселі примножились сімейним щастям, щирою любов’ю, гараздами та достатком!

 

 

Голова районної державної                                 Голова районної

адміністрації                                                           ради

Богдан Куруп                                                          Ольга Коріненко

Переглядів: 126

25.12.2017

 

22 грудня в Олександрійській районній раді відбувся пленарний день. Традиційно розпочався він зі спільного засідання постійних депутатських комісій, які провела голова постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності, приватизації та регуляторної діяльності Наталія Йоник. Під час роботи комісій депутати ретельно вивчили та обговорили усі проекти рішень, що запропоновані до розгляду двадцять другої сесії Олександрійської районної ради сьомого скликання.

Переглядів: 183

29.11.2017

Переглядів: 139

20.11.2017

 

Ранок 17 листопада видався хоча і морозним, але сонячним. І це не завадило мешканцям Нової Праги зібратися чисельною родиною біля місцевої амбулаторії. Приємні посмішки на їхніх обличчях свідчили про те, що вони дуже раді такій події, як відкриття після капітального ремонту будівлі Новопразької амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Переглядів: 164

« 1 2 3 4 5 6 ... 22 23 »
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0