28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » Архів матеріалів
06.11.2020
Переглядів: 168

02.11.2020

Щодо подання декларацій після

припинення  повноважень депутата

1. Депутати місцевих рад, зокрема районних рад, здійснюють діяльність осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування: відповідно до пункту 1 частини 1 статті 3 Закону України “Про запобігання корупції”, на яких поширюється дія цього Закону, зокрема, в частині обов'язку подавати декларації.

Переглядів: 128

30.10.2020

Шановні працівники й ветерани соціальної сфери!

Щиро вітаємо Вас із професійним святом.

У першу неділю листопада в країні відзначається День працівника соціальної сфери, який викликає в душі особливі почуття.

Кажуть, що життя людини до тих пір має цінність, доки людина може допомагати іншим. Соціальні працівники – це люди, які всім іншим можуть подати приклад людяності, співчуття та милосердя.

Переглядів: 98

30.10.2020

У першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери. Встановлення цього професійного свята  –  вияв поваги до людей, завдяки яким втілюються у життя соціальні програми, контролюється трудова зайнятість громадян, здійснюється контроль за своєчасною виплатою заробітної плати, регулюються трудові відносини між працівником та роботодавцем, надається вчасна допомога найнезахищенішим верствам населення нашої держави.

З нагоди  свята сьогодні у залі засідань районної державної адміністрації відбулись урочистості.

Переглядів: 110

28.10.2020

У ці дні український народ вшановує відвагу і жертовність тих, хто відстояв нашу священну землю в роки Другої світової війни. Плата за волю і свободу жити у своїй країні виявилася величезною: мільйони полеглих на полях боїв, загиблих в окупації, концтаборах та на каторжних роботах, мільйони поранених та ненароджених, десятки тисяч перетворених на руїни міст і сіл.

Переглядів: 107

23.10.2020

Шановні автомобілісти і дорожники Олександрійського району!

Олександрійська районна державна адміністрація та Олександрійська районна рада щиро вітають Вас із професійним святом! Всіх, чиє життя пов'язане з дорогою: водіїв, ремонтних робітників, диспетчерів, кондукторів, інженерно-технічних працівників, керівників підприємств і підрозділів автомобільного транспорту, приватних підприємців, зайнятих автомобільною справою.

Переглядів: 206

13.10.2020

Традиційно в світлий день Покрови Пресвятої Богородиці ми відзначаємо День захисника України. Ці свята нерозривно пов’язані між собою, адже вони поєднали в собі символ віри, нездоланності духу та символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями.

Шановні воїни, ветерани війни, захисники України! Прийміть щирі вітання із Днем захисника України.

 

Переглядів: 246

03.10.2020

Шановні вчителі, працівники та ветерани освіти!

Прийміть щирі вітання з професійним святом та низький уклін за вашу мудрість, терпіння, самопожертву у надзвичайно відповідальній справі – навчання і виховання молодого покоління.

Кожен з нас згадує свого Вчителя – того, хто запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

 

Переглядів: 293

28.09.2020
Переглядів: 511

« 1 2 3 4 5 6 ... 39 40 »
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0