28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 7-10-80, Факс: 7-05-51, e-mail: alex-rada@ukr.net
Головна » Архів матеріалів
29.11.2019

 

27 листопада відбулося пленарне засідання сорокової сесії сьомого скликання, яке провела голова районної ради Ольга Коріненко. Участь у ньому, крім депутатів, взяли перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Коваль, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств, працівники виконавчого апарату районної ради, сільські та селищні голови району. Спільне засідання постійних комісій, що традиційно передувало пленарному засіданню, цього дня провела Любов Замкова, голова постійної комісії районної ради з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законної діяльності рухів, об’єднань громадян та адміністративно-територіального устрою. Протягом години депутати ретельно розглянули 17 проектів рішень, які були внесені до порядку денного сесії.

Переглядів: 128

23.11.2019

Шановні земляки!

23 листопада Україна відзначає сумну дату своєї трагічної історії – День пам’яті жертв голодоморів, яка закарбувалася жовто-чорними кольорами страждань, безсилля, виснаження, відчаю, страху.

У цих трагічних подій немає строку давності, адже це глибока духовна рана, яка нестерпним болем пронизує сучасність і назавжди залишиться нагадуванням та пересторогою для майбутніх поколінь.

Переглядів: 102

21.11.2019

Шановні жителі Олександрійщини!

Сьогодні ми відзначаємо День Гідності та Свободи - символ боротьби і перемоги, символ єднання заради найвищих ідеалів цивілізованого світу, вшановуємо Героїв Небесної Сотні та усіх українських воїнів, які захищали кордони нашої держави на Сході України. Усіх тих, хто не тільки силами, а й втраченим життям продемонстрував своє бажання жити у вільній, демократичній, суверенній державі!

Переглядів: 103

15.11.2019

Сьогодні, 15 листопада, у районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства - професійного свята всіх селян, творців народного добробуту, опори країни, яке щорічно відзначається у третю неділю листопада. Це свято традиційно підсумовує копітку працю аграріїв, завершує хліборобський рік, сповнений хвилюваннями і турботами про врожай.

У святкових урочистостях взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Коваль і голова районної ради Ольга Коріненко.

Переглядів: 113

15.11.2019

Починаючи з 2003 року в Олександрійському районі стало доброю традицією вшановувати кращих працівників підприємств, установ і організацій на районній Дошці пошани.

15 листопада з нагоди професійного свята - Дня працівників сільського господарства України, відбулося урочисте відкриття районної Дошки пошани, яка вмістила світлини кращих представників різних професій і трудових колективів.

Перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Коваль та голова районної ради Ольга Коріненко вручили відповідні свідоцтва та привітали нагороджених і зазначили, що в кожній сфері діяльності та галузі виробництва працівники Олександрійського району показують гідний приклад самовідданої праці.

Переглядів: 123

15.11.2019

Шановні хлібороби, працівники сільського господарства Олександрійщини!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!

Споконвічно напружена хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку нашої держави, запорукою її процвітання. Аграрний сектор економіки є базовим у нашому районі, в якому працюють дбайливі господарі. Саме завдяки вашій господарській дбайливості, знанням і наполегливості живе село і розвивається сільське господарство.

Переглядів: 104

12.11.2019

Відповідно до розпорядження голови Олександрійської районної ради 27 листопада 2019 року о 10 годині ранку в місті Олександрії відбудеться сорокова сесія районної ради.

Переглядів: 107

08.11.2019

У зв’язку з оптимізацією структури органів державної статистики Кіровоградської області шляхом закриття відділів (секторів) статистики у районах з 01 січня 2020 року взаємодія з підприємствами, установами, організаціями та громадянами буде здійснюватися Головним управлінням статистики у Кіровоградській області.

Переглядів: 110

04.10.2019

Щорічно в Україні у першу неділю жовтня своє професійне свято відзначають працівники освіти. Це свято яскравих квітів, щирих привітань та душевних слів вдячності за безцінний скарб усього людства – знання.

Так, напередодні Дня працівників освіти, 03 жовтня, у районному Будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт у форматі освітянського районного мейкер-фесту.

Переглядів: 132

01.10.2019

Щороку, у перший день жовтня, українці разом зі всією світовою спільнотою засвідчують глибоку пошану людям похилого віку, які своєю багаторічною наполегливою працею та героїчними подвигами закладали підвалини української державності, є носіями кращих культурних та трудових традицій. Тяжкі випробування випали на долю цих людей. Пройшовши крізь жахи тоталітаризму, голодоморів, війни та репресій, вони зуміли вистояти і пронести через життя найкращі духовні якості покоління — честь, гідність, вихованість, толерантність.

Переглядів: 128

« 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 35 36 »
Інші сайтиСтатистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
lysak_ds